Oyuncular buraya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bioenerji eğitimi - Alfabioenerji.com

Go down

Bioenerji eğitimi - Alfabioenerji.com Empty Bioenerji eğitimi - Alfabioenerji.com

Post by Admin Wed Mar 12, 2014 11:44 pm

İnternet Sitesinin Adı : Alfabioenerji.com

Site Konusu - Site Başlığı : Bioenerji eğitimi - Alfabioenerji.com

Site Sorumlusu : Kenan BOYRAZ

Etiketler : bioenerji, bioenerji uzmanı, bioenerji eğitimi

Site Hakkında Açıklamalar : Alfa Bioenerji Eğitim Merkezi; İstanbul, İzmir ve Ankara'da bioenerji eğitim seminerleri vermektedir. Bioenerji uzmanı Kenan BOYRAZ tarafından verilen eğitimler akabinde sertifika alma şansınız mevcuttur. Eğitim seminerlerine katılanların sayısı sadece 12 kişi ile sınırlı tutulmaktadır. Böylece herkes ile teker teker ilgilenilebilecektir.

Alfa Bioenerji Eğitim Seminerleri içeriği hakkında en detaylı bilgilere Alfabioenerji.com sitesi vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Sitede yer alan bioenerji eğitimi kategorisinde seminerler ile ilgili bolca ayrıntılı bilgi kendine yer bulmuştur.

Alfabioenerji.com sitesine girenler aynı zamanda Bioenerjist Hipnotist Kenan BOYRAZ'ı yakından tanıyabilecektir. 'Kenan Boyraz Kimdir' sayfasında Kenan Boyraz'ın aldığı eğitimler, uyguladığı terapiler, yazmış olduğu “Bugünden Yarınlara Süper gelişim” isimli kitabı hakkında detaylar ve çok daha fazlası bulunabilecektir.

Bioenerji eğitimi almayı düşünenler, sitedeki iletişim formunu doldurabilir ya da bizzat telefon yoluyla yetkili kişilerle irtibat kurabilirler.

Admin
Admin

https://oyuncux.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics