Oyuncular buraya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Birbirinden kaliteli Dedicated server paketleri

Go down

Birbirinden kaliteli Dedicated server paketleri Empty Birbirinden kaliteli Dedicated server paketleri

Post by Admin Tue Jul 26, 2016 6:04 pm

Birbirinden kaliteli Dedicated server paketleri

Kalite seviyesi yüksek Dedicated server arayanlar, Serneta.com adresinden asla ve asla şaşmamalıdır. Zira Serneta.com adresinde piyasadaki en modern Dedicated serverlar kendine yer bulmuştur.

Sitede satışa sunulan Dedicated server paketleri, yüksek ram kapasitesine sahiptir. Serneta’nın bütün sunucuları ayrıca en modern işlemcleri de bünyesinde barındırır. Müşteriler, bütçelerine göre sata ya da ssd disk tercihinde de bulunabilecektir. Bütçeniz el veriyor ise, ben sizlere ssd disk tavsiyesinde bulunurum. Zira ssd diskler, sata disklere göre kat kat daha hızlı sabit disklerdir.

Serneta.com adresine girenler, burada Dedicated serverların yanında Whmcs hazır temaları, çeşit çeşit Web hosting paketleri, en iyi disk ve trafik izinlerine sahip Reseller hosting çözümlerini ve çok daha fazlasını görebilecektir. Yüksek disk alanı ve yüksek trafik iznine sahip Reseller hosting hesabınız olsun isterseniz, Serneta internet hizmetlerine başvurabilirsiniz.

Peki sitelerinizi farklı ip adresleri üzerinde barındırmaya ne dersiniz? İnternet sitelerinizi farklı farklı ip adresleri üzerinde tutmak isterseniz, Serneta’dan Seo hosting hizmeti satın almalısınız. Satın alacağınız Seo hosting hizmeti ile beraber, siteleriniz için en doğru kararı vermiş olacaksınız. Siteleri arasında backlink alışverişi yapmayı arzu edenler, Serneta.com adresindeki Seo hosting çözümlerini inceleyebilir.

Seo hosting çözümlerini tercih edenler, sitelerinden toplu tanıtım yazısı satışı da yapabilir. Yapacağınız toplu tanıtım yazısı satışı sayesinde, sitelerinizden gelir elde edebilirsiniz. Bu geliri elde etmek isteyenlerin, sitelerini farklı ip adresleri üzerinde barındırması elzemdir. Örneğin 10 siteniz var. 10’u da aynı ip adresinde olursa, sizden fazla kimse toplu tanıtım yazısı almayabilir. Fakat 10 siteniz, 10 ayrı c class ip adresinde bulunursa, işte o zaman tanıtım yazısı satışlarınız tavan yapar. İşte bu bağlamda, herkese ben Seo hosting çözümlerini şiddetle tavsiye ediyorum.

Serneta internet hizmetleri, müşterilerine hangi hizmetleri sunuyor, hemen özetleyelim: Dedicated server, Web hosting, Sanal sunucu, Reseller hosting, Seo hosting, Whmcs hazır tema, Toplu sms, Alan adı ve benzeri hizmetler Serneta farkıyla satın alınabilir. Sizi de Serneta.com adresine bekliyoruz. Herkese keyifli alışverişler dileriz.

Admin
Admin

https://oyuncux.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics